o blogu

siudem-nowicka

Witaj na moim blogu. Mam na imię Agnieszka, ale nie jestem z tego dumna.

Wszyscy mówią na mnie 7.

Rozgość się.

Walimisiedach.pl istnieje od 1 września 2014 roku. Założyłam tego bloga przede wszystkim po to, aby podzielić się z czytelnikami moją (czyt. naszą) historią. Trzy lata temu zbudowaliśmy z mężem wygodny dom w szczerym mazurskim polu. Rozsmakowaliśmy się w mieszkaniu na wsi. Dlatego niedawno kupiliśmy stare, mazurskie gospodarstwo i postanowiliśmy sprzedać nowy, a zamieszkać w starym. Aby uwolnić się od kredytu, pracy na jego rzecz i na rzecz wielu innych zbędnych składowych oraz żyć, a nie tylko mieszkać na wsi. Historia ta dopiero się rozpoczyna, ale ma podstawy w dokonanej i wciąż dokonującej się zmianie sposobu myślenia, której powodem jest przede wszystkim pojawienie się w naszym życiu Boga. To co zewnętrzne w tej zmianie, dotyka pragnień wielu – jest to pozostawienie życia pracą dla powolnego życia na wsi, w zgodzie z porami roku, wschodami i zachodami słońca, naturą. Mam nadzieję dodać odwagi tym, którzy nieśmiało marzą.

To miejsce które stworzyłam z potrzeby serca, wkładając w nie całą siebie. Ale przyszedł moment, w którym dość nieoczekiwanie zdecydowałam się zamknąć ten blog, o czym przeczytasz TU. Sądzę jednak, że wiele treści tu zamieszczonych jest na tyle ponadczasowych i wartych przeczytania, że za namową moich wspaniałych czytelników, postanowiłam pozostawić to miejsce w sieci, usuwając jedynie możliwość komentowania postów.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam Cię do wysłania mi elektronicznego listu na adres: nowiutki.rupiec(at)gmail.com.

Reklamy

3 Comments

  1. Jagna

    Teraz jestem w sytuacji, w której zaryzykowałam wygodne mieszkanie w blokowisku pod Wrocławiem i zamieniłam je na stary poniemiecki dom na zabitej wsi. Każdy puka się w głowę albo patrzy ze współczuciem. Moje emocje to huśtawka euforii i zwątpienia w swój rozum. Dzięki za ten blog. Ku pokrzepieniu i inspiracji.

    Polubione przez 1 osoba

Co Ty na to Milordzie?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s